X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

پنج‌شنبه 1 تیر 1396 ساعت 21:27

نقش معماری مدرن در معماری ایرانی

همان طور که می دانید معماری جهانی دائما در حال پیشرفت و خلق ایده هایی ناب در زمینه معماری و ایجاد بنا و سازه هایی شگرف با به کار بردن اصول معماری مدرن می باشد که می توان در بین این آثار انواعی از آثار جالب را مورد توجه قرار داد.

برای این که معماری ایرانی هم بتواند پیشرفت مناسب را در زمینه معماری داشته باشد باید خود را با معماری جهانی تطبیق دهد و پیشرفت کند. اگر معماران ایرانی بتوانند با معماران جهان تعاملی مناسب در زمینه معماری داشته باشند در نهایت استفاده از معماری مدرن جهانی سبب می شود که ایده های مناسبی خلق گردد و برای رشد روز افزون معماری سنتی ایرانی با تلفیقی مناسب از این نوع معماری و معماری مدرن می توان چیشرفتی چشمگیر را در این زمینه مشاهده نمود.

وقتی که معماری مدرن و معماری سنتی در هر جایی با یکدیگر ترکیب می شود در نهایت می تواند اثربخش بوده و یک اثر زیبا از خود بر جای بگذارد. اگر معماری به شکلی مناسب با تعامل معماری جهانی و تلفیق معماری سنتی و مدرن با هم صورت بگیرد در نهایت می توان آثاری مناسب را با آینده ای جدیدتر با شکل مناسب تری مورد بررسی قرار داد.

اگرچه که به صورت خاص می توان تعدادی از بنا و سازه های مدرن را با معماری مدرن در سازه های ایرانی مشاهده کرد اما هنوز استفاده درست و زیادی در این زمینه صورت نگرفته است.

کلمات کلیدی: بنا و سازه های مدرن، معماری مدرن، سازه های ایرانی، معماری جهانی، معماری سنتی، نوع معماری، زمینه معماری، معماری ایرانی، ایجاد بنا، سازه های شگرف، اصول معماری مدرن، سازه های ایرانی

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.