X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

پنج‌شنبه 1 تیر 1396 ساعت 21:24

مشکلات مهاجران به شهرهای بزرگ و نداشتن مسکن

یکی از عوال مهم در شهرها برای ساخت آپارتمان های مسکونی توجه به مناطقی است که برای ساخت آپارتمان های مسکونی مناسب باشد. متاسفانه امروزه به دلیل مهاجرت تعداد زیادی از خانواده ها به شهرهای بزرگ صنعت مسکن با مشکلاتی مواجه شده است.

ساخت خانه های مسکونی در تمام شهرها با توجه به ظزفیت مردم ساکن در آن شهرها ساخته می شود. زمانی که مهاجرت به شهرهای بزرگ افزایش پیدا کند، طبیعی است که صنعت ساخت و ساز مسکن با مشکلاتی رو به رو می شود.

از جمله مشکلاتی که توسط مهاجرت مردم به شهرهایی با جمعیت زیاد در ارتباط با مسکن به وجود می آید، می توان به نداشتن ظرفیت برای ساخت آپارتمان های مسکونی در خاک های حاصل خیز و مکان هایی که برای ساخت آپارتمان های مسکونی مناسب هستند را نام برد.

عدم توجه به استانداردهای ساخت مسکن و خانه های مسکونی در شهرها باعث ایجاد بی نظمی در سطح شهرهای بزرگ می شود. انبوه سازان با بی توجهی به استانداردهای لازم برای ساخت خانه های مسکونی و عدم توجه به نیازهای مردم به دنبال راهی برای افزایش درآمد خود می باشند.

با توجه به محدود بودن فضاهای ساخت خانه های مسکونی باید گفت بهترین راه حلی که می توان در بخش رشد صنعت مسکن به کار گرفت، استفاده مطلوب از زمین های قابل ساخت می باشد.

استفاده مطلوب از زمین های قابل ساخت و نظارت بر مراحل ساخت خانه های مسکونی، در شهرهای جدید، و فراهم آوردن زمینه اشتغال برای جوانان در این شهرها می تواند از مهاجرت مردم به شهرهای بزرگ کاهش دهد.

کلمات کلیدی: استفاده مطلوب از زمین های قابل ساخت ، آپارتمان های مسکونی، خاک های حاصل خیز، استاندارد های لازم برای ساخت خانه های مسکونی، افزایش درآمد، محدود بودن فضای ساخت خانه های مسکونی

منبع خبر

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.