ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

پنج‌شنبه 1 تیر 1396 ساعت 21:23

فروش خانه های مجلل و گران قیمت

فروش خانه های گران قیمت در زمانی که رونق در بازار معاملات ملکی صورت می گرفت وضعیت مناسب تری داشت و با تعداد بیشتری از این معاملات مواجه بودیم که این املاک یا به قصد سودآور بودن در فروش های بعدی و یا به عنوان خرید به عنوان کالای مصرفی مورد معامله قرار می گرفتند.

در بازار رکود و سکون که در حال حاضر وجود دارد و رونقی در این بازار مانند سابق مشاهده نمی شود وضعیت اقتصادی به گونه ای شده که هر فردی توانایی خرید خانه گران قیمت و لوکس را ندارد و برای متقاضیانی که اقدام به خرید خانه می کنند هرچند با وجود وام های مسکن و یا سایر تسهیلات نمی توانند خانه لوکس و گران قیمت خریداری کنند.

در دوران رکود که با مقداری تحرک در سال جاری مواجه می باشد در نهایت می توان خانه هایی را که برای فروش و معامله در نظر گرفته شده اند مورد ارزیابی قرار داد و بیشتر این خانه های معامله شده مربوط به آپارتمان هایی با متراژ کوچک و قیمت پایین می باشند.

فروش خانه های گران قیمت و مجلل فعلا در رکود به سر می برد و بسیاری از این واحدهای نوساز خالی مانده و کلید نخورده اند. از این رو نمی توان گفت که همیشه ممکن است در این حالت باقی بمانند اگر بازار مسکن دچار تحولاتی برای رونق گرفتن شود در نهایت معامله خانه رونق خود را بازیافته و مجددا می توان معاملات املاک را تا حد مناسبی به انجام رسانید.

کلمات کلیدی: فروش خانه گران قیمت، واحدهای نوساز، معامله خانه، معاملات املاک، آپارتمان های کوچک، بازار رکود و سکون، خرید خانه، خانه گران قیمت، خانه لوکس، بازار معاملات ملکی، فروش خانه های گران قیمت

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.