ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت 23:24

معامله خانه و ملک در فرمانیه

 

منطقه فرمانیه نیز یکی از مناطق خوب و خوش آب و هوای تهران و در واقع از مناطق شمالی تهران محسوب می شود که برای خرید املاک و خانه می توان به گزینه های زیادی در مورد آن اشاره کرد اما نمی توان از قیمت بالای املاک در این منطقه غفلت نمود.

منطقه فرمانیه از خیابان اختیاریه شمالی شروع می شود و در نهایت تا خیابان لواسانی ادامه پیدا می کند. این منطقه نیز دارای خیابان های متعدد با ویژگی های مشخصی است که می تواند بر قیمت نهایی ملک مورد نظر تاثیر گذار باشد.

معامله خانه و املاک در هر شهری و هر منطقه ای از شهرهای مختلف باید با در نظر گرفتن شرایط ملک مورد نظر صورت بگیرد و هر نوعی از شرایط و امکانات رفاهی و غیره بر قیمت نهایی سازه مورد نظر تاثیر خواهند داشت.

از نظر موقعیت مناسب برای حمل و نقل و دسترسی به نقاط دیگر می توان این منطقه را مناسب دانست و انواع ساختمان های نوساز با ویژگی های مدرن و امکانات مناسبی که دارند در این منطقه با قیمت بالایی معامله می شوند و قیمت زمین در فرمانیه بالا می باشد از این رو قیمت ساختمان و آپارتمان های ساخته شده در آن نیز بالا است.

کلمات کلیدی: حمل و نقل، امکانات مناسب، قیمت ساختمان، آپارتمان های ساخته شده، قیمت نهایی سازه، امکانات رفاهی، معامله خانه، معامله املاک، قیمت نهایی ملک، خرید املاک، خرید خانه، معامله خانه، قیمت ساختمان

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.