ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت 23:23

معامله خانه و آپارتمان در تجریش


تجریش نام کلان شهری می باشد و یکی از منطقه های خوب تهران نیز با این نام شناخته می شود و این منطقه که در شمال شهر تهران واقع شده است دارای آب و هوایی مناسب می باشد و می توان در آن تنوع املاک تجاری و واحدهای مسکونی و انواع سازه های مختلفی را مشاهده کرد.

محله تجریش در تهران به خیابان های متعددی منتهی می شود و می توان در آن اماکنی مانند امامزاده صالح را مشاهده کرد و انواعی از املاک و پاساژهای تجاری در این منطقه به تعداد زیادی به چشم می خورند.

تعداد آپارتمان های مسکونی و واحدهای مسکونی با قدمت متفاوت در این محله کم نیست و به طور کلی منطقه تجریش از مناطق گران قیمت تهران برای انجام معاملات ملکی می باشد و قیمت هر متر مربع زمین در آن بالا می باشد از این جهت نهایتا قیمت ساختمان هایی که در آن ساخته می شود نیز بالا است.

منطقه تجریش دارای خیابان هایی با بافت فرسوده و قدیمی نیز می باشد و دارای خیابان هایی نیز هست که از سبک های معماری مدرن و جدید بی بهره نمانده اند و املاک ساخته شده در آنها با سبک های مناسبی مه دارند با قیمت هایی بالا خرید و فروش می شوند.

منطقه تجریش مانند محله های دیگر تهران دارای خیابان هایی است که قیمت املاک در آنها بالاتر می باشد و با توجه به سازه مورد نظر و نوع ساختمان قیمت های کارشناسی برای خرید و فروش این املاک در نظر گرفته می شود.

کلمات کلیدی: قیمت املاک، خرید و فروش املاک، سازه مورد نظر، املاک ساخته شده، قیمت ساختمان، واحدهای مسکونی، آپارتمان های مسکونی، انجام معاملات ملکی، انواع املاک، پاساژهای تجاری، انواع سازه، تنوع املاک

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.