X
تبلیغات
زولا

ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت 23:20

صنعت معماری ساختمان با سبک های مدرن

 

همان طور که صنعت معماری برای ساختمان و طراحی ساختمان  و سازه های گوناگون از روش های سنتی به روش های مدرن تغییر رویه داده اند صنعت ساختمان سازی در کشور ما نیز در این زمینه دچار تحولاتی شده است و با افزایش تقاضا برای املاک مدرن، استفاده از ابزارها و مصالح جدید در این زمینه برای ساخت و ساز دارای تنوع ویژه ای شده اند و از این نوع از مصالح برای ساختمان های جدید استفاده می شود.

با توجه به مواردی مانند مقاوم بودن ساختمان و حفظ نکات ایمنی در ساخت و ساز که امروزه از اهمیت بالایی برای خریداران املاک برخوردار می باشد می توان شاهد تنوع در صنعت ساختمان و استفاده از تجهیزات مقاوم تر در این امر بود.

یکی از مورادی که در صنعت ساختمان سازی و معماری ساختمان ها دارای تغییرات زیادی می باشد و تحولات مفیدی در مورد آن صورت گرفته استفاده از سقف هایی با نام های مختلف است که یکی از این گونه سقف ها به نام سقف های کوبیاکس عنوان می شود. این نوع سقف یکی از سقف های جدید می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد و دارای مزایایی می باشد که نحوه اجرای منحصر به خود را دارد. از نظر سازه ای می توان گفت که سقف کوبیاکس بر مبنای سقف دال بتنی دو طرفه می باشد اما با آنها فرق دارد. این سقف ها را می توان در سازه های جدید و ساختمان های جدید اجرا کرد و از فواید آن بهره مند شد. بسیاری از تغییرات دیگر در صنعت ساخت و ساز وجود دارد که باعث استحکام ساختمان ها به مقدار بیشتر می شود و انواع سبک های مدرن برای نمای ظاهری ساختمان ها سبب علاقه بیشتر در افراد و خرید و فروش بهتر املاک می شود.

کلمات کلیدی: سقف های جدید، سقف کوبیکس، ساخت و ساز، صنعتی ساخت و ساز، استحکام ساختمان، تجهیزات مقاوم، ساختمان سازی، ساختمان های جدید، صنعتی معماری، طراحی ساختمان، مقاوم بودن ساختمان، خرید و فروش املاک

منبع: http://sepehrsaze.persianblog.ir/

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.