X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1396 ساعت 15:28

واکنش تند آخوندی به وعدهای مسکن رییسی


عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در رابطه با ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مسکن مهر که توسط یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یعنی آقای رییسی عنوان شده بود، واکنش نشان داد. وی از حقایقی در رابطه با مسکن مهر پرده برداشت.

آقای آخوندی صراحتا بیان نمود که آیا آقای رییسی خود حاضر است در مسکن مهر و واحدهای مسکونی که وعده ی ساخت یک میلیون از آنها را در سال می دهد زندگی کند؟

وی به مسکن مهر پرند، مسکن مهر پردیس و دیگر شهرها اشاره نمود و بیان کرد که این ساختمان های مسکونی مرتفع در محل هایی قرار گرفته اند که هیچ گونه امکانات شهری برای آنها تعریف نشده است و تاکنون هیچ کس درآن واحدهای مسکونی و محله های مسکونی سکونت نداشته است.

وی بیان کرد اگر قصد داشته باشید یک شب از پله های این واحدهای مسکونی و آپارتمان های مسکونی 15 طبقه پایین بیایید که تنها برای 20 درصد از آنها آسانسور تعریف شده است، تصور کنید با چه صحنه ای مواجه خواهید شد.

وی از مدافعان مسکن مهر و کسانی که به تامین مسکن در دولت های آتی برای ساخت و ساز واحدهای مشابه مسکن مهر اشاره می کنند دعوت کرد تا بازدیدی از این پروژه های مسکونی و واحدهای مسکونی داشته باشند تا به عمق اجرای این املاک مسکونی پی ببرند.

منبع خبر

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.